centrum-ngo.pl

3D Tarnawa

Data dodania: 2022-03-29Domena: https://3d-tarnawa.pl  |  Kontakt: 509 509 678  |  Miejscowość: Jaworowa  |  Adres: Warszawska 97  |  Kod pocztowy: 05-090

Opis

Firma oferuje wysokiej jakości druk różnego typu form w zaawansowanej technologii FDM, na drukarkach Markforged Metal X. Pozwala to na druk ponad dwa razy szybciej niż w przypadku korzystania ze standardowych urządzeń tego typu. Wytwórca jest w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowany projekt o nietypowym kształcie. Należy podkreślić, że system umożliwia dokonanie tego za jednym razem lub w częściach. Druk 3D z metalu odbywa się warstwowo, poprzez nakładanie kompozycji pyłu, dopóki - w wyniku jego stopienia - nie powstanie kompletny obraz, odzwierciedlający kształt przewidziany przez projektanta. 

Przy użyciu drukarki, dostarczanej przez 3D Tarnawa, da się wyprodukować nawet bardzo małe elementy, charakteryzujące się skomplikowanym obrysem. Nie trzeba w tym celu korzystać z akcesoriów podporowych. Dodatkowe informacje, dotyczące samej firmy, a także wykorzystywanej w druku technologii klienci znajdą na stronie raszyńskiego przedsiębiorstwa. Mogą na niej skorzystać również z darmowej wyceny.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)