centrum-ngo.pl

HELIMOT sp. z o.o.

Data dodania: 2022-03-30Domena: https://helimot.pl  |  Kontakt: 616 255 589  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Hetmańska 105  |  Kod pocztowy: 61-513

Opis

Firma działająca pod adresem helimot.pl zajmuje się sprzedażą części i innego wyposażenia samolotowego. Współpracuje z producentami, którzy sięgają po wysokiej jakości materiały do wytwarzania produktów. Oferowany towar przychodzi szczegółową kontrolę jakości. W asortymencie bez ustanku pojawiają się kolejne propozycje, z tego względu poleca się na bieżąco obserwować stronę sklepu lotniczego.

Po asortyment sięgają przedsiębiorstwa z branży przewozowej oraz lotniczej. Korzystają oni między innymi z profesjonalnej chemii, dzięki której statek zachowuje swój dobry stan na długo. Warto także poznać pozostałą część oferty, w tym części do silników, elementy złączne, akumulatory, rejestratory temperatury oraz oświetlenie lotnicze. Do wyboru jest również szeroka gama specjalistycznych farb i innych emulsji do wykańczania powierzchni samolotu. Dzięki użyciu tego rodzaju rozwiązań można nie tylko nadać konstrukcji inny wygląd, ale również zapewnić jej zabezpieczenie przed korozją i uszkodzeniami.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)