centrum-ngo.pl

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Data dodania: 2022-05-04Domena: https://sklepmercedes.ewt.pl  |  Kontakt: +48538994000  |  Miejscowość: Ołtarzew  |  Adres: Poznańska 343  |  Kod pocztowy: 05-850

Opis

Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu dla swojej dziewczyny lub żony, to zapachy oferowane w prezentowanym sklepie z pewnością będą idealnym rozwiązaniem. To produkty, których nie można kupić w sklepach drogeryjnych. Można je za to nabyć na stronie Sklepmercedes.ewt.pl, podobnie jak wiele innych przydatnych przedmiotów osobistych.

Perfumy Mercedes dla kobiet zostały stworzone w oparciu o brazylijski jaśmin o nazwie Cepe. Do tego wyczuwalna jest nuta czarnej porzeczki, gruszki, pomarańczy, drzewa sandałowego, wanilii, piżma i drzewa kaszmirowego. W ofercie dostępnych jest kilka pojemności flakonów. Na wszystkich umieszczono logo z charakterystyczną gwiazdą. Ciekawostką jest fakt, że klienci mogą zamówić również fiolkę z próbką opisywanego zapachu. Dwumililitrowa fiolka kosztuje kilkanaście złotych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)