centrum-ngo.pl

Robert Marchel

Data dodania: 2022-06-02Domena: https://www.jakzdobywac.pl/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Newcastle upon Tyne  |  Adres: MONKCHESTER ROAD 34  |  Kod pocztowy: NE-6 2

Opis

Na blogu Roberta Marchela można znaleźć wiele porad z zakresu damsko-męskich relacji. Organizuje on szkolenia online - płatne i darmowe. Na stronę internetową jakzdobywac.pl mogą udać się mężczyźni, którzy zastanawiają się, jak odzyskać ex dziewczynę. Robert Marchel na swoim blogu uświadamia, że powodem rozstania może być złamanie równowagi uczuć. Jeżeli jednej osobie zaczyna bardziej zależeć, jej pozycja w związku spada. Aby odzyskać utraconą miłość, należy stać się wyzwaniem. W ten sposób można odbudować równowagę. Przez zabieganie o byłą partnerkę nie osiągnie się zbyt wiele. Osoba, która chce odzyskać ex, nie może być na wyciągnięcie ręki.

Panowie, którzy chcieliby wrócić do byłej, proszeni są o wypełnienie testu na stronie online. W ten sposób poznają, ile procentowo mają szans na powrót do ex.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)