centrum-ngo.pl

Qdent Warszawa

Data dodania: 2022-07-10Domena: https://www.qdent.pl/  |  Kontakt: 510 58 58 88  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Sokołowska 9  |  Kod pocztowy: 01-142

Opis

Oferta usługowa firmy z portalu internetowego qdent.pl jest realizowana przez dentystów. Na czas trwania zabiegu pacjent może być znieczulany specjalnym preparatem. Wykorzystywany podczas zabiegu sprzęt podchodzi bezpośrednio od przedsiębiorstw producenckich. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na portalu online. Są na nim dostępne specyfikacji techniczne urządzeń.

Z propozycji mogą skorzystać osoby w różnym wieku. Cena za wykonanie implantów zębów w Warszawie jest uzależniona od wielu czynników. Po przeprowadzeniu konsultacji medycznej każdy pacjent otrzymuje indywidualną wycenę. Opinie klientów o klinice można znaleźć np. w mediach społecznościowych. Implanty są wykonywane z trwałego i przyjaznego środowisku naturalnemu tworzywa. To ważne dla osób zwracających uwagę na dobro natury.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)