centrum-ngo.pl

Polpack Sp. z o. o.

Data dodania: 2022-08-20Domena: https://www.polpack.com.pl/  |  Kontakt: (56) 655 92 35  |  Miejscowość: Toruń  |  Adres: Polna 129  |  Kod pocztowy: 87-100

Opis

Dystrybucja na terenie całego kraju zarówno całościowych systemów napędowych, jak i pojedynczych elementów to domena firmy Polpack Sp. z o. o. Dostawca, działając od lat na polskim ryku, dostrzega jego potrzeby i stara się im zaradzić w najlepszy możliwy sposób. Zapewnia możliwość nabycia wysokojakościowego asortymentu w przystępnej cenie, który znajdzie zastosowanie w niemal każdym zakładzie, gdzie prowadzona jest zmechanizowana produkcja. 

Firma nawiązała współpracę z zagranicznymi markami, między innymi znanym producentem z Włoch, Bonfiglioli. Podjęte kontakty obecnie procentują. Pozwalają na bieżąco rozwijać ofertę o nowe, certyfikowane produkty, z których mogą skorzystać polscy odbiorcy. Pracownicy oprócz dystrybucji świadczą również usługi serwisowe i naprawcze, wykonywane zarówno na terenie należącego do realizatora zaplecza diagnostycznego, jak i na miejscu u klienta. 

Przedsiębiorca może zlecić wykonanie części na zamówienie, dostarczając prototyp lub projekt z potrzebnymi wymiarami.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)