centrum-ngo.pl

MCSPORT

Data dodania: 2022-09-06Domena: https://mcsport.pl/  |  Kontakt: 796 187 187  |  Miejscowość: Łódź  |  Adres: Al. Piłsudskiego 187  |  Kod pocztowy: 92-332

Opis

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą rowerów i części rowerowych. Wśród propozycji znajduje się model Giant Roam 1 Disc, który został dostosowany do jazdy w każdych warunkach. Można wykorzystać go zarówno do poruszania się po mieście, jak i lesie oraz górach. Wszystko dzięki użyciu niezwykle lekkiej, ale wytrzymałej ramy oraz wysokiej jakości amortyzatorów, które redukują wszelkie wibracje. Dzięki użyciu  specjalnych opon z systemem bezdętkowym jazda staje się jeszcze bardziej płynna. Taka budowa koła zmniejsza również ryzyko jego niespodziewanego przebicia się.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej firmy MC Sport. Organizuje ona częste promocje, a także zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo ze strony doświadczonych pracowników. Oferta jest stale wzbogacana o nowe propozycje.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)