centrum-ngo.pl

Klinika dla młodzieży Oaza

Data dodania: 2022-10-08Domena: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/  |  Kontakt: 725 18 70 70  |  Miejscowość: Choceń  |  Adres: Ługowiska 1  |  Kod pocztowy: 87-850

Opis

Opieka medyczna i psychologiczna oferowana w klinice odwykowej pomaga młodym ludziom poradzić sobie z uzależnieniem. Nałogi negatywnie wpływają na rozwój i samopoczucie nastolatków. Ważna jest szybka interwencja i rozpoczęcie indywidualnie dobranej terapii. Na stronie internetowej terapiemlodziezy-oaza.pl dostępne są informacje na temat tego, kiedy niebezpieczne stają się gry komputerowe i jak rozpoznać uzależnienie. Objawy świadczące o nałogu są bardzo różnorodne. Należą do nich między innymi wydawanie dużych kwot na zakup akcesoriów do gier, ograniczenie kontaktów z rówieśnikami i problemy z pamięcią.

Nałogi są bardzo niebezpieczne i nieleczone destrukcyjnie wpływają na zdrowie fizyczne i psychiczne. Terapia zazwyczaj jest procesem długotrwałym, który wymaga cierpliwości i dużej motywacji. Specjaliści uczą podopiecznych konstruktywnych sposobów spędzania czasu i pokazują inne rodzaje rozrywek. Ich działania mają za zadanie zwiększyć poczucie wartości młodego człowieka i pomóc mu pokonać nałóg.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)