centrum-ngo.pl

IMC Centrum Zdrowia

Data dodania: 2022-09-17Domena: https://centrumimc.pl  |  Kontakt: 730 597 597  |  Miejscowość: Żerniki Wrocławskie  |  Adres: Strzelińska 41  |  Kod pocztowy: 55-010

Opis

Z dietetykiem z tej firmy kontaktują się nie tylko klienci z nadwagą, ale też osoby chcące zmienić nawyki żywieniowe. Jest to specjalista zajmujący się indywidualnym doborem diet, po zapoznaniu się z ich potrzebami czy stylem życia. Wizyta u dietetyka bywa niezbędna również wśród chorych, wymagających profesjonalnego wspomagania żywieniowego podczas leczenia chorób. Jest to specjalista interdyscyplinarny, mający wiedzę także z dziedziny psychologii, biochemii, a niekiedy medycyny.

Z usługami, jakie świadczy, można zapoznać się na witrynie centrumimc.pl. Dietetyk współpracuje z mieszkańcami Wrocławia, którzy chcieliby odżywiać się bardziej świadomie. Na ich życzenie ustala jadłospisy, bada produkty spożywcze pod kątem ich składu i pochodzenia oraz przedstawia zasady racjonalnego odżywiania się. Ze specjalistą kontaktują się zarówno osoby chore, jak i zdrowe. Przygotowuje on wytyczne dla klientów leczących zaburzenia żywieniowe i kieruje ofertę również do seniorów, sportowców oraz kobiet w ciąży.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)