centrum-ngo.pl

REGNIS SP. Z O.O.

Data dodania: 2022-10-15Domena: https://sklep.regnisgrzejniki.pl  |  Kontakt: 507 222 874  |  Miejscowość: Nowy Sącz  |  Adres: Tarnowska 32  |  Kod pocztowy: 33-300

Opis

Nabywcy grzejników tej firmy cenią sobie ich elegancki wygląd, minimalistyczny design oraz możliwość ogrzania łazienki w krótkim czasie. Urządzenia te chronią przed pojawianiem się pleśni na ścianach lub sufitach i skracają czas schnięcia mokrych ubrań oraz ręczników. Zapewniają przyjemne ciepło po wyjściu z wanny lub kabiny prysznicowej i występują w kilku rozmiarach. Są to modele drabinkowe, dostępne w kolorze czarnym, białym, perłowym, srebrnym lub złotym. Odnajdują się zarówno w dużych, jak i mniejszych wnętrzach, niezależnie od dominującej stylistyki.

Przedsiębiorstwo udostępnia ofertę na stronie sklep.regnisgrzejniki.pl, na której zaprezentowano grzejnik łazienkowy o rozstawie 40 cm. To wydajny sprzęty nienagannej jakości, stworzony z materiałów niepodatnych na pękanie lub działanie wilgoci. Urządzenia te są wybierane przez wzgląd na estetyczny wygląd, dużą moc oraz nieskomplikowaną obsługę. Niektóre z nich mogą być wyposażane w termostaty lub czujniki współpracujące z instalacjami typu smart.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)