centrum-ngo.pl

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji

Data dodania: 2022-11-05Domena: https://denta-clinic.pl/  |  Kontakt: +48 500 44 34 34  |  Miejscowość: Gdańsk  |  Adres: Maurycego Beniowskiego 1  |  Kod pocztowy: 80--38

Opis

Gdańska klinika dentystyczna oferuje pomoc dla pacjentów zmagających się z próchnicą i chorobami przyzębia. Do jej specjalizacji należy również chirurgia stomatologiczna. W jej ramach dokonuje się na przykład resekcji korzenia zęba oraz plastyki dziąseł. Wszystko rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji i diagnostyki jamy ustnej. Na stronie internetowej pod adresem denta-clinic.pl przedstawiono więcej informacji na ten temat. Chirurg stomatolog w Gdańsku podaje pacjentom starannie dobrane dawki znieczulenia, które zapobiegają odczuwaniu dolegliwości bólowych.

Usługi kliniki obejmują również wszczepianie implantów, wstawianie licówek porcelanowych i koron pełnoceramicznych. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się korekta kształtu zębów, która ma wpływ nie tylko na wygląd, ale również komfort gryzienia.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)