centrum-ngo.pl

HelioSun

Data dodania: 2022-11-17Domena: https://www.heliosun.pl/  |  Kontakt: +48 616 103 047  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Orła Białego 44  |  Kod pocztowy: 61-251

Opis

Z oferty firmy korzystają osoby prywatne oraz przedsiębiorcy, przykładowo prowadzący lokale gastronomiczne. Nabywają oni markizy kasetowe, czyli osłony, które nie niszczą się pod wpływem czynników atmosferycznych i nie tracą intensywnych kolorów. Występują w wersji gładkiej lub w paski i różnią się od siebie kolorystyką. Są to niezawodne wyroby, zabezpieczające przed silnym słońcem i opadami deszczu.

Interesują się nimi także właściciele jednorodzinnych domów, chcący zwiększyć komfort przebywania na tarasach. Odznaczają się one minimalistycznym designem, dzięki czemu z łatwością wpasowują się w każdą przestrzeń. Przedsiębiorstwo prowadzi witrynę heliosun.pl, na której udostępnia ofertę. Znajdują się w niej również żaluzje pionowe, nieocenione w biurowcach oraz poziome, spotykane w mieszkaniach.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)