centrum-ngo.pl

Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.

Data dodania: 2022-12-17Domena: https://singularis.com.pl  |  Kontakt: 607 674 658  |  Miejscowość: Legnica  |  Adres: Jana III Sobieskiego 9  |  Kod pocztowy: 59-220

Opis

Preparaty oferowane w sklepie z suplementami diety przeznaczone są dla osób, które chcą usprawnić funkcjonowanie organizmu. Zawierają naturalne substancje pozytywnie wpływające na pracę systemu immunologicznego. W Singularis znajdują się środki usprawniające pamięć, dodające energii, spowalniające proces starzenia się naskórka i wzmacniające włosy. Można tu nabyć produkty z kolagenem, biotyną i innymi ważnymi witaminami. Są one wolne od konserwantów i sztucznych barwników.

W asortymencie oferowana jest siarka organiczna w tabletkach. Może być stosowana przez osoby cierpiące na choroby zwyrodnieniowe stawów. Neutralizuje działanie wolnych rodników i ułatwia przyswajanie niektórych substancji odżywczych. Korzystnie wpływa na kości, przyspiesza regenerację mięśni i pobudza produkcję włókien kolagenowych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)