centrum-ngo.pl

Dobre Ziółko

Data dodania: 2023-02-11Domena: https://dobreziolko.com  |  Kontakt: 797 044 154  |  Miejscowość: Tarnów  |  Adres: Klikowska 20  |  Kod pocztowy: 33-100

Opis

Susze i oleje konopne oferowane w sklepie internetowym pozyskiwane są ze starannie wyselekcjonowanych roślin uprawianych bez użycia szkodliwych substancji. Klienci mogą tu zaopatrzyć się w preparaty, których przyjmowanie może wspomóc leczenie wielu dolegliwości i poprawić jakość snu. Na stronie dobreziolko.com znajduje się także waporyzator Boundless CFX. Wyposażony jest w ceramiczną komorę i czytelny wyświetlacz OLED. W zestawie dostępny jest ubijak do ziół, ładowarka ścienna oraz pojemnik na koncentraty.

Dużą popularnością cieszą się również kosmetyki konopne do pielęgnacji ciała. Balsamy, mleczka oraz maści z pewnością przydadzą się każdym domu. Dzięki nim można odpowiednio zadbać o kondycję skóry i pozbyć się wielu problemów dermatologicznych. Sklep oferuje także produkty konopne dla zwierząt.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)