centrum-ngo.pl

IBCS Poland

Data dodania: 2023-03-09Domena: https://www.ibcs.pl  |  Kontakt: 18 44 21 666  |  Miejscowość: Nowy Sącz  |  Adres: J. Piłsudskiego 46  |  Kod pocztowy: 33-300

Opis

Szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań z obszaru logistyki oraz techniki magazynowej to podstawa oferty IBCS. Firma od lat działa w sposób kompleksowy, zajmując się dystrybucją oraz integracją nowoczesnych maszyn, systemów identyfikacji oraz infrastruktury informatycznej. Dzięki specjalistycznej wiedzy i bogatemu doświadczeniu potrafi w pełni rozumieć potrzeby i oczekiwania klientów, a następnie odpowiadać na nie w więcej niż satysfakcjonujący sposób zarówno pod względem funkcjonalności, jak i cen.

Katalog jest rozbudowany. Można w nim znaleźć system druku do inwentaryzacji środków trwałych Evidei. Jest dostępny w formie modułu systemu WMS, a także jako osobna aplikacja. Jego implementacja to sposób na ułatwienie wprowadzania, zliczania oraz analizy danych o środkach trwałych. Jest to o tyle istotne, że w świetle przepisów ewidencja środków trwałych jest obowiązkowa dla każdego podatnika prowadzącego podatkową księgę przychodów i rozchodów, a co za tym idzie sam proces musi być niezawodny i dokładny.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)