centrum-ngo.pl

"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Data dodania: 2023-04-01Domena: https://bioexpert.pl/  |  Kontakt: 780 137 396  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Białostocka 22  |  Kod pocztowy: 03-741

Opis

Przedsiębiorstwo obecne na rynku od 1992 roku dostarcza  naturalne i bezpieczne rozwiązania do czyszczenia łazienek, kanalizacji, wody stojącej w zbiornikach przydomowych, ogrodowych i gospodarczych. Na stronie bioexpert.pl znalazły się biopreparaty, dzięki którym udrażnianie drenażu w rurach nie musi dłużej stanowić problemu. Układ odprowadzający ścieki powinien być skonstruowany w taki sposób, aby zachowana została równowaga ekologiczna gruntu, na którym znajduje się posesja. 

Związki obecne w preparatach przedzierają się dzielnie nawet przez najgrubsze warstwy złogu, nie pozostawiając po sobie żadnych przykrych zapachów. Zapewnij poprawne funkcjonowanie urządzeń w twoim gospodarstwie domowym lub przemysłowym, stosując właściwą profilaktykę. Wydłużysz dzięki temu również żywotność instalacji. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)