centrum-ngo.pl

Apteka Urtica

Data dodania: 2023-08-19Domena: https://www.aptekaurtica.pl/  |  Kontakt: 571-381-182  |  Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle  |  Adres: Królowej Jadwigi 12  |  Kod pocztowy: 47-232

Opis

Po kuracje homeopatyczne z użyciem środków dostępnych w aptece online sięgają między innymi osoby chcące uniknąć stosowania chemii. Jest to możliwe zwłaszcza w przypadku łagodniejszych dolegliwości, takich jak objawy przeziębienia i grypy. Urtica ma wiele propozycji dla osób zainteresowanych takimi naturalnymi kuracjami, łagodnymi i dzięki temu bezpiecznymi nawet dla dzieci czy kobiet ciężarnych. W jej ofercie znajdują się na przykład środki Boiron na katar, a także granulki na kaszel, wielu wiodących producentów.

W asortymencie apteki można też znaleźć między innymi preparaty na prawidłowe funkcjonowanie jelit - usuwające gazy, niwelujące biegunkę czy dbające o komfort trawienny, czy też uspokajające. Te ostatnie pomagają w przypadku nadmiernego napięcia nerwowego i stresu, a ich łagodność powoduje, że mogą być stosowane w różnych okolicznościach. Można po nie sięgać doraźnie, chcąc zniwelować odczuwane napięcie, jak i stosować je dłuższy czas, np. przeżywając trudny okres w swoim życiu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)