centrum-ngo.pl

MEXTRA Sp. z o.o.

Data dodania: 2023-10-09Domena: https://mextraschool.pl/  |  Kontakt: 77 540 78 88  |  Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle  |  Adres: Szkolna 15  |  Kod pocztowy: 47-225

Opis

Rozbudowana oferta, jaką ma firma Mextra School, działająca od lat jako producent mebli szkolnych, odpowiada na rozmaite wymagania. Można w niej znaleźć propozycje elementów umeblowania do wszystkich placówek edukacyjnych, nie tylko szkół, ale też przedszkoli. Są one doskonale dostosowane, także estetyką, do wieku przyszłych użytkowników, prezentują się zatem atrakcyjnie i wprowadzają przyjazną atmosferę. Będzie to miało znaczenie nie tylko dla dzieci zaczynających naukę, ale i na co dzień.

Zamawiający zwracają zaś uwagę przede wszystkim na bardzo wysoką jakość produktów. Nikt nie chce musieć wymieniać ich zbyt często na nowe. Firma doskonale o tym wie, wykonuje swoje artykuły więc w taki sposób, by odznaczały się trwałością. Krzesełka na przykład trudno jest połamać, gdyż są zbudowane w taki sposób, że kołysanie się na nie przez dzieci jest niemożliwe - zwiększa to też oczywiście istotnie bezpieczeństwo.

Produkty są dokładnie opisane na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Dostępne są też zdjęcia.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)