centrum-ngo.pl

Growshop TanieUprawianie

Data dodania: 2023-10-14Domena: https://www.tanieuprawianie.pl  |  Kontakt: 537 334 360  |  Miejscowość: Katowice  |  Adres: Roździeńskiego 188B  |  Kod pocztowy: 40-208

Opis

Na stronie internetowej pod adresem tanieuprawianie.pl przedstawiono ofertę sklepu z akcesoriami do uprawiania roślin. W asortymencie znajdują się między innymi wentylatory mieszające, które umożliwiają miejscowe chłodzenie oraz zapewnienie właściwego przepływu powietrza w namiocie uprawowym. Dostępne są różne modele tego produktu, w tym warianty podłogowe z regulowaną długością lub klipsem mocującym. Wentylatory posiadają funkcję regulacji stopnia nawiewu.

Zamówienia można składać za pośrednictwem internetowego katalogu lub w stacjonarnych punktach sprzedaży w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Sprzedawca oferuje również urządzenia do pomiaru temperatury i wilgotności, systemy do nawadniania roślin, biostymulatory wzrostu i folie refleksyjne odbijające światło. Zapewniono korzystne ceny.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)