centrum-ngo.pl

Konopny Market

Data dodania: 2023-10-31Domena: https://www.konopnymarket.pl/  |  Kontakt: 422368209  |  Miejscowość: Łódź  |  Adres: Zielona 50  |  Kod pocztowy: 90-635

Opis

Oferta sklepu internetowego Konopny Market jest rozbudowana i obejmuje produkty konopne pochodzące od różnych producentów (Cannabissimo, Annabis, Sensi Seeds, Hempoint). Klienci mogą nabyć między innymi kosmetyki, np. szampony do włosów, balsamy, mydła, kremy do twarzy dla skóry atopowej i łojotokowej oraz przeznaczone dla dzieci. Poza tym w asortymencie znajduje się maść konopna na stawy mająca w składzie kwasy tłuszczowe. Przedsiębiorstwo sprzedaje również herbaty, kawy, mąki, makarony, napoje energetyczne, lemoniady czy słodycze i inne przekąski z dodatkiem konopi. Podmiot oferuje konsumentom także oleje i olejki zawierających od kilku do kilkudziesięciu procent CBD, kompaktowe waporyzatory i susz.

Z oferty mogą skorzystać nie tylko klienci indywidualni, ale i przedsiębiorcy, którzy chcą zrobić zakupy hurtowe. W tym celu należy skontaktować się z firmą poprzez formularz online. Sklep ma oddział stacjonarny.

Każdy, kto chce kupić towar zgodny z opisem, powinien wybrać to przedsiębiorstwo.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)