centrum-ngo.pl

Dom Seniora „Gołębi Dwór”

Data dodania: 2023-12-29Domena: https://golebidwor.pl/  |  Kontakt: 885 045 554  |  Miejscowość: Iława  |  Adres: Kamień Mały 1C  |  Kod pocztowy: 14-200

Opis

Osoby uzależnione od alkoholu lub narkotyków znajdą wsparcie w ośrodku Gołębi Dwór. Znajduje się on w Kamieniu Małym koło Iławy. Miejscowość ta jest położona z dala od zgiełku miasta. Przebywające w placówce osoby mają zapewnioną pełną anonimowość. Budynek otacza roślinność. Bliskość natury wpływa pozytywnie na przebywające na terenie placówki osoby walczące z uzależnieniem. Otrzymują one wsparcie ze strony specjalistów. Są przez nich otoczone 24-godzinną opieką. Mogą liczyć na pomoc w kryzysowych chwilach, których nie brakuje w trakcie trwania terapii.

Ośrodek zamknięty dla alkoholików i narkomanów zapewnia odpowiednie warunki. Znajdują się w nim pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Placówka oferuje zarówno stacjonarną, jak i ambulatoryjną formę terapii. Z pomocy ośrodka mogą skorzystać osoby uzależnione nie tylko od alkoholu i narkotyków, ale również od hazardu. Każdy, kto pragnie wrócić do życia bez nałogów, może nawiązać kontakt z placówką - potrzebne dane znajdują się na stronie internetowej.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)