centrum-ngo.pl

MAJER Rental Cars Sopot

Data dodania: 2018-06-09Domena: http://majercars.pl/  |  Kontakt: 518 216 952  |  Miejscowość: Sopot  |  Adres: Aleja Niepodległości 711  |  Kod pocztowy: 81-853

Opis

Musisz pilnie wyjechać, ale nie chciałbyś podróżować prywatnym samochodem? Nie musisz! Wynajem samochodów w Sopocie oferuje rekomendowana firma, która od lat wynajmuje auta zarówno osobowe, jak i dostawcze, a także lawety. Dużym udogodnieniem dla klientów jest to, że wynajęte auto może być podstawione w dowolne miejsce nie tylko na terenie Trójmiasta, ale we wskazane miejsce na terenie całej Polski.

Co ważne, wszystkie samochody z rekomendowanej wypożyczalni są ubezpieczone i mają ubezpieczenie assistance, więc nie musisz się martwić w razie jakiejkolwiek kolizji czy stłuczki.

Wypożyczalnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00,  w soboty zaś od 9.00 do 14.00. O tym wszystkim dowiesz się na majercars.pl, tam też jest pokazana mapka z zaznaczoną siedzibą wypożyczalni, do której trafisz bez najmniejszego problemu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)