centrum-ngo.pl

F.U.H. EMILIA

Data dodania: 2018-05-24Domena: http://emiliaservice.pl  |  Kontakt: +48 22 723 01 91  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Badylarska 59  |  Kod pocztowy: 02-236

Opis

Szukasz firmy, która realizuje zamówienia na copacking w Warszawie? Jest to firma Emilia, działająca od 1991 roku. Posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie. Copacking to nic innego, niż tworzenie zestawów, przepakowywanie jednego towaru, w inne opakowanie. Często w ten sposób pakowane są kosmetyki,  jako zestaw. Jednak w taki sposób można zapakować... wszystko. Firma Emilia pomoże Ci w tym!

Na stronie internetowej emiliaservice.pl zapoznać się możesz z całą ofertą firmy. W skład oferty wchodzi: etykietowanie, magazynowanie, logistyka czy dostawa. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, możesz skorzystać z usługi magazynowania towaru. Magazyny są cały czas monitorowane. Wejdź na stronę www i napisz do konsultanta, który wyceni sprawnie zakres Twojego zlecenia. Firma realizuje także zamówienia specjalne i niecodzienne.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)