centrum-ngo.pl

Indywidualne Fundamenty Gry

Data dodania: 2018-06-12Domena: http://fundamentygry.pl  |  Kontakt: +48 519 840 775  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Źródlana 19  |  Kod pocztowy: 60-642

Opis

Podczas zajęć w dobrej Akademii Piłkarskiej Twoje dziecko będzie miało szansę nie tylko spędzać czas na świeżym powietrzu z rówieśnikami. To także doskonała okazja, aby Twoja pociecha mogła podnieść swoje kwalifikacje i zaczęła sobie radzić jeszcze lepiej na boisku. Jeśli więc widzisz w swoim dziecku potencjał na młodego piłkarza, to koniecznie wyślij je na szkolenie piłkarskie dla dzieci w Poznaniu organizowane przez Akademię Piłkarską Fundamenty Gry. U nich Twoje dziecko na pewno rozwinie skrzydła i nauczy się wielu nowych, ciekawych rzeczy, które wykorzysta na boisku i dzięki którym stanie się jeszcze lepszym graczem. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ich działalności, to zajrzyj na stronę fundamentygry.pl i zapoznaj się z ich ofertą. Zobacz, jakie dokładnie usługi i szkolenia mogą zaoferować Tobie i Twojemu dziecku i skontaktuj się z nimi, aby omówić szczegóły rozpoczęcia przez Twoją pociechę piłkarskiej kariery w ich Akademii. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)