centrum-ngo.pl

TG TRANSPORT GABARYTOWY

Data dodania: 2018-06-10Domena: http://transportgabarytowy.pl/  |  Kontakt: 690 690 682  |  Miejscowość: Gorzów Wielkopolski  |  Adres: Obrońców pokoju 30  |  Kod pocztowy: 66-400

Opis

Wszyscy, którzy choć raz mieli do czynienia z transportem wielkogabarytowych przedmiotów wiedzą, że przewóz maszyn budowlanych nie jest łatwym zadaniem. Najlepiej powierzyć je zaufanym specjalistom zajmującym się spedycją od lat, takim jak firma ze strony internetowej transportgabarytowy.pl. 

Organizuje ona od początku do końca, kompleksowy i przede wszystkim bezpieczny przewóz maszyn budowlanych różnego rodzaju i wielkości. W ramach usługi firma zajmie się nie tylko samym procesem transportu - pomoże również załatwić wszelkie wymagane przez prawo pozwolenia czy koncesje, tak aby firma czy osoba prywatna zlecająca zadanie była pewna bezpieczeństwa spedycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy firmy pomogą także dobrać najlepiej dopasowane do konkretnego zadania pojazdy oraz trasy podróży. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)