centrum-ngo.pl

Letnie obozy sportowe - SportujMy

Data dodania: 2018-06-28Domena: http://sportujmy.pl/  |  Kontakt: +48 519 400 071  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Źródlana 1a  |  Kod pocztowy: 60-101

Opis

Wielu rodziców nie ma pomysłu na wakacje czy ferie dla swoich małoletnich dzieci, chcą, aby te nie nudziły się całymi dniami w domu, jak oni są w pracy. Jeśli Twoje pociechy są w wieku 6 do 13 lat i lubią kopać piłkę, to zapisz je na piłkarskie półkolonie w Koninie, które dedykowane są nie tylko chłopcom, ale i dziewczynkom. Co ważne, Twoje dzieci wcale nie muszą umieć grać w piłkę nożną, wykwalifikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem są po to, aby ich tego nauczyć. To oni oraz doświadczeni pedagodzy zagwarantują dzieciom profesjonalną opiekę i zorganizują im czas tak, aby się nie nudziły.

Na sportujmy.pl zapoznasz się z ramowym programem półkolonii, które rozpoczynają się codziennie od godz. 8.00 i trwają do godz. 16.30. Uczestnicy półkolonii mają zagwarantowane dwa posiłki dziennie, śniadanie i obiad w restauracji.

Organizator półkolonii przewidział też moc atrakcji dla dzieci, w tym ciekawe wycieczki, konkursy, warsztaty o zdrowym odżywianiu i wiele innych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)