centrum-ngo.pl

Beauty-Art

Data dodania: 2018-08-06Domena: https://beautyart.pl/  |  Kontakt: 22 416 62 92  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Zgoda 13  |  Kod pocztowy: 00-012

Opis

Warto zdobyć zawód fryzjera, gdyż daje on spore możliwości. Można bowiem nie tylko starać się o pracę w zakładzie fryzjerskim, ale również otworzyć własny salon.

Od 1990 roku istnieje szkoła BEAUTY-ART. To właśnie ona oferuje kurs fryzjerstwa w Krakowie. Z programem zajęć można się zapoznać na stronie internetowej szkoły. Obejmuje on zarówno teorię, jak i praktykę. Po zakończeniu kursu będziesz w pełni przygotowany do pracy w zawodzie fryzjera. Pomyślne zdanie egzaminu pozwoli Ci uzyskać odpowiednie uprawnienia do jego wykonywania.

Czesne miesięczne to kwota rzędu 500 zł. Jeżeli chcesz zapisać się na kurs, musisz dostarczyć ksero ostatniego świadectwa szkolnego, wypełniony i podpisany formularz umowy oraz zdjęcie legitymacyjne.

Szkoła, o której mowa wyżej, oferuje również naukę wizażu oraz charakteryzacji.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)