centrum-ngo.pl

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Data dodania: 2018-08-03Domena: http://osrgdynia.pl  |  Kontakt: 11 958 685  |  Miejscowość: Gdynia  |  Adres: Skwer Kościuszki 13  |  Kod pocztowy: 81-370

Opis

Ci, którzy kochają morze, twierdzą, że nie ma nic piękniejszego niż łódź pod pełnymi żaglami. Ale morze to nie tylko piękna przygoda, to także groźna natura i aby móc wziąć udział w podróży żaglowcem i stanowić część załogi, trzeba mieć ukończone kursy STCW, które dla żeglarzy organizuje na przykład ośrodek z linku osrgdynia.pl. Jest to jednostka ściśle współpracujące z Wyższą Szkołą Morską w Gdyni, posiadająca wszelkie uprawnienia do prowadzenia kursów honorowanych w kraju i za granicą. 

Kursy prowadzone przez ośrodek są programowo zgodne z wymaganiami IMO oraz STCW, dlatego warto zapisać się na kurs właśnie w tym ośrodku. Tutaj szkolenia przechodzą także studenci szkoły morskiej, załogi platform wiertniczych, piloci i strażacy portowi. Zapisując się na kurs, należy zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami dotyczącymi dokumentów, jakie będą potrzebne, oraz rzeczy osobistych, które kursant musi mieć z sobą, zgłaszając się na szkolenie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)