centrum-ngo.pl

Firma Kistowski Jędrzej Kistowski

Data dodania: 2018-09-13Domena: https://jkrent.pl/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Rydzyna  |  Adres: Tworzanki 2  |  Kod pocztowy: 64-130

Opis

Jak często podróżujesz samochodem? Jeżeli rzadko, inwestowanie w auto w Twoim przypadku nie jest konieczne. Możesz korzystać z oferty jednej z wypożyczalni aut. W ten sposób zapewnisz sobie przemieszczanie się z jednego punktu do drugiego w komfortowych warunkach i uchronisz swój portfel przed niepotrzebnym wydatkiem. Pamiętaj, że na samym zakupie samochodu się nie kończy. Niezbędne jest również wybieranie się z nim na przegląd, pokrywanie kosztów naprawy, gdy pojazd ulegnie uszkodzeniu itp.

Wypożyczalnia samochodów w Kościanie ma w swojej ofercie samochody osobowe i dostawcze. Jak prezentuje się jej flota, dowiesz się na stronie jkrent.pl. Można je wypożyczyć w ramach wynajmu krótko-, a także długoterminowego. Z usług wypożyczalni może skorzystać nie tylko klient prywatny, ale także osoba prowadząca własną firmę.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)