centrum-ngo.pl

JGL

Data dodania: 2018-11-09Domena: https://www.jgl.pl/  |  Kontakt: 601-950-888  |  Miejscowość: Sieradz  |  Adres: Cypriana Bazylika 17  |  Kod pocztowy: 98-200

Opis

Wózki widłowe spotykane są w różnych lokalizacjach. Okazuje się, że nawet najmniejsze hurtownie nie radzą sobie bez tego sprzętu, więc coraz więcej pracowników szkoli się w zakresie ich obsługi. Na pierwszy rzut oka nie ma nic skomplikowanego w obsłudze tych urządzeń, jednak dokładność i precyzja są tutaj kluczowe. Dobre szkolenie pozwala pracować zgodnie z regułami, które doświadczeni pracownicy już znają. Warto zajrzeć na stronę Jgl.pl, na której znajduje się oferta takich szkoleń. 

Kurs na operatora wózka widłowego pozwala zdobyć umiejętności z prawidłowego rozmieszczenia towaru. Wskazuje na prawidłowe kąty skrętu pojazdu, czy w końcu na prawidłową eksploatację maszyn. Zajęcia odbywają się na wózkach, które nie skończyły jeszcze pięciu lat, zatem jest to sprzęt praktycznie nowy, bez wysłużonych setek tysięcy godzin. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)