centrum-ngo.pl

"Strefa Dobrych Emocji" Jacek Kielin

Data dodania: 2018-10-25Domena: https://jacekkielin.pl/  |  Kontakt: 508475965  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: os. Tysiąclecia 28  |  Kod pocztowy: 61-255

Opis

Kursy pedagogiczne organizuje Ośrodek Wspierania Kompetencji Nauczycielskich i Terapeutycznych. Jedną z metod pracy z pedagogami jest superwizja. Jest to metoda oparta na analizie. Otóż dany nauczyciel, który chce rozwinąć swoje kompetencje, nagrywa to, jak pracuje z uczniami. Na podstawie takiego nagrania sztab ekspertów z ośrodka analizuje nagranie. Każdy z nich ma nieco inne doświadczenie i kompetencje. To pomaga uzyskać najlepszy efekt, otworzyć na nowo umysł nauczyciela i przedstawić mu dany problem w innym świetle. 

Z pomocy ośrodka mogą skorzystać także rodzice, którzy mają problemy wychowawcze. Otóż ośrodek prowadzi pogotowie rodzicielskie dla rodziców z Poznania i okolic. Takie pogotowie pozwala rozwiązać problemy wychowawcze. Eksperci skupiają się na danym problemie i próbują go rozwiązać, dając jednocześnie rodzicom odpowiednie wsparcie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej jacekkielin.pl. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)