centrum-ngo.pl

NAILTECH Anna Rosińska

Data dodania: 2018-11-04Domena: https://nailtech.pl/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Plewiska  |  Adres: Fabianowska 12b  |  Kod pocztowy: 62-064

Opis

Od zawsze interesowało Cię zdobienie paznokci i wykonywanie manicure i choć masz inny zawód, chętnie wykonujesz takie zabiegi zarówno sobie, jak i rodzinie i znajomym? Pragniesz wyposażyć swój warsztat w profesjonalny sprzęt? Z pewnością Twoim marzeniem jest profesjonalna frezarka kosmetyczna, która sprawdzi się także w domu. Różnego typu frezarki dostępne są w sklepie internetowym ze strony nailtech.pl, który oferuje frezarki do manicure i pedicure, a także całe zestawy z frezarkami.

Ceny frezarek zależą od ich zaawansowania technologicznego. W ofercie sklepu są frezarki za kilkaset i kilka tysięcy zł, ale te ostatnie przeznaczone są dla salonów kosmetycznych, które mają wielu klientów i liczy się nie tylko szybkość wykonania zadania, ale także zdrowie osoby wykonującej zabiegi. Aby wybrać sprzęt, który najbardziej Cię zainteresuje i odpowiadał będzie Twoim potrzebom, odwiedź podaną stronę, zapoznaj się z asortymentem i wybierz któryś z oferowanych produktów. Ich ceny tutaj są bardzo atrakcyjne, a posiadając takie urządzenie w domu, będziesz mogła wykonywać perfekcyjny manicure.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)