centrum-ngo.pl

BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Data dodania: 2018-11-23Domena: https://klinikagoclaw.pl/  |  Kontakt: 501374437  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Jana Nowaka Jeziorańskiego 8  |  Kod pocztowy: 03-984

Opis

Czy wiesz, że nie musisz do końca swojego życia ukrywać blizn lub przebarwień pod grubą warstwą makijażu albo pod ubraniem? W klinice BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia pozbędziesz się zmian na skórze. Wystarczy zaledwie kilka sesji, aby uzyskać cerę, o jakiej marzysz. Wszelkie blizny, które mogą być skutkiem np. urazu, oparzenia, czy trądziku, jak również przebarwienia, które często pojawiają się z wiekiem, a także są skutkiem ekspozycji skóry na promieniowanie słoneczne, zostaną usunięte za pomocą nowoczesnego urządzenia. Podczas zabiegu laserowego stosowane jest znieczulenie, a to oznacza, że nie wywołuje on dyskomfortu.

Istnieją pewne przeciwwskazania do tego, by przeprowadzić laserowe usuwanie przebarwień w warszawskim salonie, ale na te temat więcej informacji znajdziesz na jego stronie internetowej.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)