centrum-ngo.pl

Agroturystyka Koziołkowo

Data dodania: 2018-12-07Domena: https://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/  |  Kontakt: 586876055  |  Miejscowość: Stara Kiszewa  |  Adres: Bartoszylas 43B  |  Kod pocztowy: 83-430

Opis

Kaszuby słyną z pięknych widoków, o których decyduje miejscowa różnorodność krajobrazu. Jeden z najbardziej znanych miejscowych terenów to Bory Tucholskie. Na ich terenie znajduje się ośrodek Koziołkowo oferujący wypoczynek w domkach tuż nad jeziorem.

Jak najlepiej wypoczywać na Kaszubach nad jeziorem? W otoczeniu lasu, w ustronnej miejscowości, a może wszystkie te opcje w jednym? Jest to możliwe, jeżeli turysta jako cel swoich wakacji wybierze spokojną, urokliwą miejscowość Bartoszylas. To właśnie tam znajduje się ten ośrodek agroturystyczny, oferujący wypoczynek nad samym brzegiem jeziora. Turystów czekają nie tylko wspaniałe widoki, ale również szereg atrakcji, w tym wycieczki rowerowe, spacery, możliwość zbierania grzybów i łowienia ryb. Szczegóły na temat oferty znajdują się na stronie osrodekwypoczynkowykaszuby.pl.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)