centrum-ngo.pl

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Data dodania: 2018-12-28Domena: https://www.fitmedica.pl/  |  Kontakt: 575 665 662  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Bystrzycka 59  |  Kod pocztowy: 04-928

Opis

Źle prowadzona rehabilitacja może zdecydowanie pogorszyć stan zdrowia. Błędnie wykonywane ruchu, złe obciążenie, czy nadmierna intensywność pogłębiają złe stany pacjentów. Dlatego nie warto korzystać z usług samozwańczych specjalistów od rehabilitacji, a warto za to odwiedzić gabinet, w którym od dawna prowadzi się zabiegi i ćwiczenia przywracające sprawność pacjentów. Gabinetów tego typu jest wiele, a jeden z nich można znaleźć w przychodnia dostępnej na Fitmedica.pl.

W przychodni funkcjonuje w pełnie wyposażona poradnia rehabilitacyjna, która obsługuje dziesiątki pacjentów każdego miesiąca. Mając na względzie dobro pacjenta każdy plan dochodzenia do pełnej sprawności jest opracowywany indywidualnie. W zależności czy powodem rehabilitacji są uszkodzenia tkanek miękkich, twardych czy może wady postawy rehabilitacja przewiduje różne okresy ćwiczeń i ich intensywności. Pacjenci mogą czuć się bardzo pewnie mając wsparcie doświadczonych rehabilitantów. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)