centrum-ngo.pl

GABARYTY.NET

Data dodania: 2018-12-12Domena: https://gabaryty.net/  |  Kontakt: +48-515-515-301  |  Miejscowość: Katowice  |  Adres: Janasa 4  |  Kod pocztowy: 40-855

Opis

Jesteś zapalonym fanem żeglarstwa? A może jesteś na początku swojej morskiej przygody, jednak już teraz pragniesz mieć zacumowaną wymarzoną łódź? Wszystko idzie tak, jak powinno - patent jest, chęci i motywacja są, urlop też, tylko łodzi brak? W takim wypadku warto poszukać dalej i w razie znalezienia, nawet za granicą, skorzystać z usług firmy transportowej z doświadczeniem. 

Transport łodzi motorowych, a dokładniej transport specjalistyczny, który obejmuje także przewóz łodzi motorowych czy jachtów, to jedna z usług świadczonych przez przedsiębiorstwo gabaryty.net. Jako lider na ryku, firma zajmuje się profesjonalnym przewozem towarów ponadgabarytowych, które transportowane są nei tylko na terenie kraju, ale i za granicą. Co ważne, firma posiada wykwalifikowana kadrę pracowniczą, która przez lata pracy, zyskała niezbędne w danym fachu doświadczenie. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)