centrum-ngo.pl

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

Data dodania: 2019-01-02Domena: http://transprim.pl  |  Kontakt: 606 292 300  |  Miejscowość: Ozorzyce  |  Adres: Krasińskiego 40  |  Kod pocztowy: 55-010

Opis

Powodów, dla których ludzie podróżują do naszych zachodnich sąsiadów, jest wiele, dlatego, aby nie musiały one podróżować własnymi samochodami i na miejsce docierały wypoczęte, powstało wiele firm transportowych oferujących przewozy do Niemiec. Z województwa dolnośląskiego najlepiej jechać z firmą TransPrim, która działa na rynku już od 5 lat i zdążyła zdobyć renomę i zaufanie swoich klientów. Jest to przedsiębiorstwo, które szczyci się wyjątkową dbałością o komfort i bezpieczeństwo pasażerów, dlatego w swojej flocie ma nowoczesne samochody marek Renault i Volkswagen wyposażonych w klimatyzację, wygodne fotele, GPS i inne nowoczesne urządzenia.

Wszystkie samochody regularnie poddawane są przeglądom technicznym, aby na trasę wyjeżdżały sprawne i bezpiecznie docierały do celu. Firma ta zatrudnia wyłącznie doświadczonych kierowców, którzy zawsze są wypoczęci, doskonale znają trasy, po których się poruszają i bezpiecznie dowożą pasażerów do miejsca przeznaczenia. Osoby często podróżujące na tych trasach i zawsze wybierające tę firmę, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)