centrum-ngo.pl

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Data dodania: 2019-01-12Domena: https://tdmtarasy.pl/  |  Kontakt: 600 802 002  |  Miejscowość: Batorowo  |  Adres: Stefana Batorego 89  |  Kod pocztowy: 62-081

Opis

Eksperci od prac budowlanych powinni być oceniani na podstawie opinii dotychczasowych klientów oraz zdjęć z przeprowadzonych realizacji. Z niezwykle solidnymi i estetycznymi rozwiązaniami można zapoznać się na stronie http://tdmtarasy.pl/galeria/wykonane-tarasy/.

Firma TDM Tarasy działa na rynku już od wielu lat. Szczyci się posiadaniem wielu zadowolonych klientów. Szczególnie chwalą sobie oni usługę niewidzialnego montażu, która pozwala zachować pełną estetykę tarasu. To oryginalne, zadbane i przepięknie wykonane deski odgrywają główną rolę w jego aranżacji. Każda konstrukcja została stworzona z najwyższą starannością, co widać na zdjęciach. Przedsiębiorstwo współpracuje ze zleceniodawcami w indywidualny sposób, oferując rozwiązania dostosowane do określonych wymagań. Wystarczy zapoznać się z przykładami w galerii.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)