centrum-ngo.pl

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Data dodania: 2019-02-04Domena: https://probox.pl/  |  Kontakt: 22 77 33 893  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Trakt Brzeski 58  |  Kod pocztowy: 05-077

Opis

Szafa chłodnicza dwudrzwiowa to jeden z tych elementów wyposażenia, który bardzo dobrze pokazuje najnowsze trendy w technicznej stronie gastronomii. Łączy w sobie atrakcyjne walory wizualne i pełną funkcjonalność znaną z konwencjonalnych chłodziarek. Dzięki temu równie dobrze sprawuje się na zapleczu, jak i na sali. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można eksponować niektóre z dań (jak np. desery i wypieki), równocześnie zachowując ich świeżość. Na stronie probox.pl znajdziecie Państwo kompletny wybór szaf tego typu, których zastosowanie, dzięki estetycznemu wyglądowi, praktycznie nie ma ograniczeń.

PROBOX to profesjonalny dostawca wyposażenia dla gastronomii. Doskonałe rozeznanie w charakterystyce branży, bardzo bogata selekcja produktów i współpraca z najlepszymi producentami, to gwarancja udanego partnerstwa na linii sklep-klient!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)