centrum-ngo.pl

Internetowe Centrum Edukacji BHP

Data dodania: 2019-02-08Domena: https://icebhp.pl/  |  Kontakt: 602404993  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Domaniewska 47  |  Kod pocztowy: 02-672

Opis

Postęp technologiczny sprawił, że coraz więcej działań odbywa się za pośrednictwem platform i nośników elektronicznych. Są to telefony, tablety i komputery, które be problemu mogą przetwarzać dużą ilość danych. Również wiele szkoleń odbywa się w ten sposób, dając słuchaczom możliwość bezstresowego przyjmowania wiedzy.

Wiele firm prowadzących szkolenia oferuje możliwość odbycia szkolenia według własnego toku przyjmowania wiedzy. Tego rodzaju szkolenia znaleźć można także na Icebhp.pl, które w głównej mierze skupiają się na zagadnieniach szeroko pojętego bhp.

Szkolenia e learningowe bhp odbywają się za pomocą platformy dostępowej, która zostaje udostępniona po opłaceniu usługi. Całe szkolenie trwa tyle czasu ile potrzebuje jego słuchacz. Oznacza to, że każdy może przerwać część teoretyczną w dowolnym momencie, aby powrócić do niej w dowolnym czasie. Całość kończy się testem, którego zdanie oznacza wystawienie stosownego certyfikatu. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)