centrum-ngo.pl

Olimp24 Rafał Klimek

Data dodania: 2019-02-25Domena: https://olimp24.com/  |  Kontakt: 506-293-277  |  Miejscowość: Wałbrzych  |  Adres: Michałowskiego 4  |  Kod pocztowy: 58-309

Opis

Jeżeli interesuje Cię kurs pływania odbywający się we Wrocławiu lub w Wałbrzychu, możesz zapoznać się z ofertą na stronie online olimp24.com. Działa ona w kilku obiektach, które gwarantują najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z odpowiednim podejściem do kursantów. Oferta tej szkoły skierowana jest nie tylko do osób dorosłych, ale również do dzieci i młodzieży. Możesz zapisać się na naukę pływania odbywającą się indywidualnie lub w grupie.

Pływanie to dobry sposób na różnego typu schorzenia kręgosłupa. Jeżeli Twoje dziecko ma wadę postawy, zajęcia w wodzie pozwolą mu się jej pozbyć.

Nauka pływania po angielsku należy do oferty powyższej szkoły. Podczas zajęć instruktorzy przekazują uczestnikom wiedzę z zakresu pływania, jak i języka angielskiego.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)