centrum-ngo.pl

Stalgar

Data dodania: 2019-03-08Domena: https://garaze.org.pl/  |  Kontakt: 728 50 50 30  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Siewna 21C  |  Kod pocztowy: 31-231

Opis

Warunki mieszkaniowe oraz różnego rodzaju koncepcje architektoniczne zmieniają się bardzo często. Ma to odniesienie zarówno do budowy domów jednorodzinnych, jak i do budownictwa wielorodzinnego. O ile domy i mieszkania stoją w docelowych miejscach, a o tyle budynki techniczne, w tym garaże bardzo często zmieniają lokalizacje. 

Firma Stalgar oferuje garaże wykonane w wysokiej jakości blachy, która przetrwa przez wiele sezonów. Takie garaże pozwalają zmieniać lokalizację, bo ich trwałość jest bardzo wysoka. Dzięki temu nawet po wielu latach od ustawienia, można bezpiecznie transportować konstrukcje. 

Cena garażu blaszanego w wersji standardowej to niespełna dwa tysiące złotych. Kwota ta może wzrosnąć kilkukrotnie jeśli klient zdecyduje się na zakup większego garażu z lepszym wyposażeniem oraz w indywidualnych kolorach. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)