centrum-ngo.pl

CAMPERY ASONE

Data dodania: 2019-03-20Domena: https://camperyasone.pl/  |  Kontakt: +48 606 11 33 50  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Poprawna 127  |  Kod pocztowy: 03-984

Opis

Jeśli ktoś rezygnuje z podróżowania kamperem już na wstępie, twierdząc, że to nie dla niego, powinien koniecznie przeczytać ten tekst. Wakacje w domu na czterech kółkach nigdy nie były łatwiejsze niż teraz. W każdym zakątku Europy na turystów czekają nowoczesne, wygodne, uzbrojone w infrastrukturę kempingi. Nowoczesne kampery nie ustępują standardem wyposażenia i komfortem użytkowania jachtom i barkom. Co najważniejsze, dzięki interesującym ofertom wypożyczalni nagle znalazły się w zasięgu wszystkich, którzy do tej pory myśleli, że to nie dla nich.

Wśród nich przoduje propozycja firmy Campery ASONE, której kampery pod wynajem w Warszawie gwarantują najwyższy poziom użytkowania. Flota wypożyczalni składa się wyłącznie z nowych pojazdów Dethleffs. Warto zapoznać się z cennikiem, by przekonać się, że kalkulacja wakacyjnego wyjazdu przemówi na korzyść kampera.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (5 z 1 głosów)