centrum-ngo.pl

ASECO - GO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania: 2019-04-12Domena: https://asecogo.pl/  |  Kontakt: 511 555 521  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Grochowska 144  |  Kod pocztowy: 04-328

Opis

Straciłeś właśnie dotychczasową pracę i szukasz aktualnie zajęcia, które wypełni lukę zarówno wolnego czasu, jak i przede wszystkim ze względu na potrzebne środki do życia? Zawsze jest wyjście z sytuacji, uwzględniając niemalże każdą branżę, a tym bardziej jeżeli chodzi o rynek transportowy lub przewozów osób i nie tylko. Jeżeli masz ukończony odpowiedni wiek, czyli dwadzieścia lat, pokłady dobrej woli, a do tego okażesz świadectwo o niekaralności, to masz zielone światło, by zostać jednym z partnerów ubera w roli kierowcy.

Czy to skomplikowane? Nie, absolutnie wykonalne dla ludzi chcących zarabiać i samodzielnie zarządzać swoim czasem czy grafikiem. Firma asecogo.pl z Warszawy pośredniczy w nawiązaniu bezpośredniej współpracy ze wspomnianym przewoźnikiem. Ponadto wesprze Cię także w ramach samego narzędzia pracy, czyli pojazdu. Mianowicie, jeżeli nie posiadasz własnego auta, wówczas firma udostępni je Tobie w pełni bezpieczne i sprawne.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)