centrum-ngo.pl

Vamos Travel

Data dodania: 2019-04-29Domena: http://vamostravel.pl/  |  Kontakt: 508 127 962  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Wołkowyska 4a  |  Kod pocztowy: 61-132

Opis

Niejeden pracodawca zastanawia się, jak tanio i szybko przetransportować większą grupę pracowników. Pytanie jest tym bardziej zasadne, jeśli firma jest mała i trzeba zoptymalizować wydatki. Dotyczy Cię podobny problem? Świetnie się składa! Koniecznie zadzwoń pod numer 508 127 962 lub też wejdź na stronę vamostravel.pl. Tam możesz zapoznać się z kompleksową ofertą poznańskiej firmy. Przewozy firmowe bowiem to jej specjalność. Transport pracowniczy najczęściej odbywa się na terenie Poznania i okolic.

Poza tym polecany przewoźnik realizuje też transport osób z i na lotnisko w stolicy Niemiec. Jest to usługa, z której szczególne chętne korzystają klienci biznesowi. Delegacje międzynarodowe stały się dziś normą. Rekomendowany przewoźnik doskonale to rozumie. Dlatego stara się ciągle poszerzać swoją ofertę. W związku z tym obsługuje też wyjazdy turystyczne. Wielu pracodawców korzysta z tej możliwości i np. łączy delegację z możliwością zwiedzania atrakcyjnych miejsc.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)