centrum-ngo.pl

DOWAN Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-05-25Domena: http://www.dowan.com.pl/  |  Kontakt: (058) 520 22 19  |  Miejscowość: Gdańsk  |  Adres: Al. Grunwaldzka 220  |  Kod pocztowy: 80-266

Opis

Sprawne i szybkie przetransportowanie poszkodowanego w wypadku może uratować mu życie. Pracownicy karetki pogotowia potrzebują więc odpowiedniego sprzętu, który ułatwi bezpieczne przewiezienie do szpitala osoby nieprzytomnej lub niezdolnej do poruszania się. Oprzyrządowanie powinno wpływać nie tylko na komfort pacjentów, ale również ratowników. Dlatego najlepiej sprawdzają się urządzenia wykonane z lekkich materiałów, gdyż nie stanowią one znacznego obciążenia dla osób udzielających pomocy.

Dowan to działająca w branży medycznej od kilku dekad firma, które oferuje nosze ratownicze. W katalogu proponowane są zarówno warianty rozkładane pojedynczo, jak i podwójnie. Nowoczesna konstrukcja każdego modelu pozwala ekipie ratunkowej podejmować skuteczne działania, od których zależy ludzkie zdrowie i życie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)