centrum-ngo.pl

PolSpray

Data dodania: 2019-07-15Domena: https://polspray.com.pl/  |  Kontakt: +48 81 471 49 69  |  Miejscowość: Lublin  |  Adres: aleja Warszawska 150  |  Kod pocztowy: 20-824

Opis

Natryskiwanie pianki poliuretanowej i polimocznika wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, lecz przede wszystkim niezawodnego sprzętu. Doskonałym przykładem jest jeden z produktów znajdujących się o ofercie PolSpray - internetowego sklepu renomowanej firmy, mieszczącej się w Lublinie. Prezentowany agregat do piany PUR firmy Komatz (model Grander) to inwestycja w wydajność i jakość na długie lata. Ten dozownik wieloskładnikowy, objęty gwarancją trwającą aż 5 lat, znacząco przyspiesza pracę i pozwala na satysfakcjonującą oszczędność wykorzystywanych materiałów.

Koszty eksploatacji nie należą do wysokich, a kupujący są szkoleni przez osoby z 10-letnim doświadczeniem w zakresie docieplania pianą. Układ elektroniczny, charakteryzujący się prostotą i efektywnością, oparto na podzespołach niemieckich i amerykańskich.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)