centrum-ngo.pl

AB-rent

Data dodania: 2019-07-17Domena: https://www.ab-rent.pl/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Sycowska 13  |  Kod pocztowy: 51-319

Opis

Przyjęło się, że wynajem auta ma charakter krótkotrwały i ogranicza się do kilku dni. Rzeczywiście, w Polsce wciąż jeszcze rzadko wypożycza się samochody na dłuższy czas, jednak na Zachodzie jest to standardowa usługa, którą pod względem popularności można porównać do własności i leasingu. Czy również w Polsce popyt na nią wzrośnie w ciągu kilku lat? Wszystko wskazuje na to, że tak, o czym świadczą m.in. zwiększające się obroty takich firm jak ab-rent.pl.

Wspomniane przedsiębiorstwo oferuje długoterminowy wynajem aut różnej klasy. Wśród dostępnych pojazdów znajdują się zarówno niewielkie, miejskie samochody, jak i wieloosobowe vany. Klienci mają do dyspozycji wysokiej jakości, całkowicie nowe auta, które niedawno wyjechały z salonu lub używane egzemplarze, które są tańsze w wynajmie. Atrakcyjne warunki finansowe również zachęcają do skorzystania z usług firmy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)