centrum-ngo.pl

Smak Dzieciństwa

Data dodania: 2019-07-13Domena: https://smakdziecinstwa.eu/  |  Kontakt: 503 060 497  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Farysa 37b  |  Kod pocztowy: 01-971

Opis

Firma Smak Dzieciństwa od samego początku swojej działalności w branży dokłada wszelkich starań do tego, zapewnić swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Zespół wykwalifikowanych specjalistów do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

Firma organizuje znakomite imprezy urodzinowe dla dzieci w Warszawie, w Łodzi oraz w okolicach. W zakres świadczonych usług wchodzi przygotowanie niepowtarzalnych atrakcji w miejscu wskazanym przez rodziców malucha oraz profesjonalne przeprowadzenie przyjęcia przez doświadczonego animatora.

Firma oferuje niezwykle szeroki wybór atrakcji i motywów przyjęcia, które można z łatwością dostosować do szczegółowych wymagań i największych zainteresowań dziecka. Zabawa w Kubusiowej krainie? Poszukiwanie pirackiego skarbu? Niezapomniana przygoda z ekipą Króla Juliana? Wybierz ten pakiet, który najbardziej przypadnie do gustu Twojemu maluchowi!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)